|
Ezek azok a játékok, amiket az emberek a legrosszabbak közé sorolnak.
Pac-Man (Atari 2600) (1982)

A játéktermi játéknak a portolása Atari 2600-ra, sok példány kelt el, az egyik legeladottabb Atari 2600 játék, viszont a visszajelzés elég negatív volt, mivelhogy a játék nagyon béna a játéktermi verzióhoz képest
E.T. (Atari 2600) (1982)

Egyike a legrosszabb játékoknak a világon, és főleg ez a játék okozta az "1983-as videójáték ütközés" eseményt. Egy csomó példányt elástak.
Action 52 (1991)

A NES változat elég negatív értékeléseket ért el. 52 játék, de szinte az összes rossz...és tele van glitchekkel.
CD-i Zelda játékok (Link: Faces of Evil,Zelda The Wand of Gamelon)

E két játék híres a "minőségi jeleneteiről", amik internet mémek egy ideje. A Nintendo-nak nem igazán volt munkája ezekkel a játékokkal.
Plumbers Don't Wear Ties

Nem igazán egy játék, hanem inkább egy film, álló képekkel. Kevés interakció van a játékban.
Hotel Mario

A CD-i Zelda játékokhoz hasonlóan ez a játék is híres a "minőségi jelenetekről", a játékmenet nem volt nagyon szimpatikus senkinek. A Nintendo-nak nincs igazán munkája ebben a játékban.
Shaq Fu

Sokak szerint az egyik legrosszabb verekedős játék. A játék főszereplője nem más, mint Shaq O'Neal, a híres kosárlabdázó. A játéknak a 2010-es évek végén megjelent egy folytatása, ami szintén negatív pontokat kapott.
Bubsy 3D

Az egyik legrosszabb 3D Platform játék. A "híres" Bubsy széria első és egyetlen 3D játéka.
Superman 64

A Titus Interactive "híres játéka" ami sokszor megjelenik a legrosszabb játékok listákon, általában az első helyen. A játéknak az irányítása szörnyű és persze nagyon egyhangú. A játéknak van egy érdekes többszemélyes mójda is!
The Simpsons Wrestling

Egy bírkozós játék a Simpson Család mese karaktereivel. Az IGN 1/10-et adott a játéknak. Voltak korábban béna Simpson Család játékok, de ennél csak jobb van...
Big Rigs Over the Road Racing

Egy versenyzős játék kamionokkal, ahol az ellenfél el se tud indulni, és minden épületen át tudsz menni, és a gravitáció nem létezik ebben a játékban! Ez a Big Rigs!
Ninjabread Man

A Data Design Interactive egyik "remekműve", amit sokan a legrosszabb Wii játéknak tekintenek. Ez a játék eredetileg PS2-re jelent meg. A játét rövid és egyhangú! Érdekesség, hogy ez a játék eredetileg a Zool 3 lett volna, csak a Zool készítői nem voltak elégedettek a demóval...
Lord of the Rings Gollum

A Daedalic Entertainment egyik játéka, ami 2023-ban jelent meg. A játékban Gollumot írányítjuk, egy akció-kaland játék. 2023-mas év legrosszabb játékának tekintik. A játék fejlesztésében rossz munkakörnyezet is volt, ami befolyásolta a fejlesztést. A Daedalic Entertainment-nek volt egy másik Gyűrűk Ura játék tervben, de végül nem jelent meg.
Tony Hawk's Pro Skater 5
A Tony Hawk széria "nagy" ötödik része, ami 2015-ben jelent meg. A játék kezdetben nagyon befejezetlen volt, és egy patch segítségével lehetett csak kibővíteni. A játékot egy nagy nullának tekintik az előző részekhez képest. Ez volt a Robodomo utolsó jtáéka.
Alone in the Dark Illumination
Az Alone in the Dark legújabb része, ami egy TPS és a címe ellenére több játékos mód is lehetséges, ami eleve egy vicc.
| |